Açık ara teknoloji üstünlüğü.

icibot gücü hem hibrit hem native teknolojiler ile oluşturur. Misafirlerinizin Android, Apple telefonlarında, tabletlerinde, otelinizin oda içi tablet cihazlarında veya wifi bağlanan bilgisayarlarında online olarak hizmet verir. Hem web’in hem de native uygulamaların tüm özelliklerinden yararlanın.

Yeni nesil teknolojiler ile her şey online her şey anında,

Yenilikçi teknolojiler ile geliştirilen icibot’un misafir deneyim merkezi üzerinden tüm uygulamalarınızı anında güncelleyebilir, sistemini kullanan misafirlerinizi analiz edebilir ve doğrudan push notification gönderebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Kanallarını Destekleyen Platform,

icibot tüm misafirlere tekrar pazarlama yapmaya odaklanır onları interaktif platform içinde tutarak daha karlı ve tekrarlayan misafir olmasına destek olur. Bu yaklaşımı ile misafirlerde oluşturduğu izinli cookieler ile yeninden hedefli reklam sunmaya, web/native push notification mesajları ile misafirlere pazarlama yapmaya olanak tanır. Bütçenizi boşa değil doğrudan hedef müşteriye harcamanızı sağlayan dijital reklam alt yapıları sağlar.

Entegrasyon:

Yeni teknolojilerle oluşturulan icibot mikro servis mimarisi ve açık api katmanları ile güvenli çift yönlü entegrasyonlara izin vermektedir. Özel projelerle kullandığınız CRS, PMS, CRM veya enerji tasarrufu sağlayan otomasyonlarınızı entegre edebilir. NFC, BLE, beacon gibi IoT sistemlerinizle birlikte çalışmanıza olanak verir.

Kusursuz hizmet bütünlüğü:

Google Cloud Platform, Amazon AWS ve Microsoft Azure servislerini kullanarak dağıtık mimaride 7X24 kusursuz hizmet vermek üzere tasarlanan alt yapıya sahiptir.  Lokal internetiniz olmasa bile sisteminizin 7×24 hızlı bir şekilde hizmet verirken, otomatik yedekleme ve kurtarma sistemleri ile bilgi işlem departmanlarınıza ayrıca bir iş yükü getirmez.

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!

İLETİŞİM