Misafir Deneyimini Yönetin!

ici4GEC – Misafir Deneyim Merkezi ile tüm misafirlerinizin bilgileri tek bir panelde parmaklarınızın ucunda! icibot’un gelişmiş panel özellikleri ile potansiyel ve mevcut misafirlerinize hizmet verdiğiniz tüm olanaklarınız hakkında kişiselleştirilmiş bilgilerinizi sunabilirsiniz. Misafirlerinize mesajlar gönderebilir, hizmetlerinize rezervasyon talepleri alabilir, misafirlerinizin ilgi duydukları etkinlikleriniz için bildirim gönderebilirsiniz. Tüm bu bilgileri tek bir noktadan ici4GEC ile yönetebilirsiniz.

Yanlış basılan broşürleri unutun! Gerçek zamanlı içerik yönetimi sunuyoruz.

ici4GEC – Misafir Deneyim Merkezi ile aynı zamanda mobil uygulamanızda, web uygulamanızda veya oda içi tabletinizde barındırılan içeriği kontrol etmenizi sağlayan bir içerik yönetim sistemi sunar. Değişiklikler anında tüm uygulamalarınızda.

Misafirlerinizin tüm bilgileri tek panelde karşınızda!

Hangi misafiriniz neler istemiş, nasıl karşılanmış, memnun kalmış mı? Klasik CRM yaklaşımlarından fazlası misafirinizle ilgili her şey karşınızda. Son şikayetinden son spa talebine kadar müşterinizin tüm deneyimini takip edin, yeni kampanyalar sunun hem otelde hem de otelden ayrıldıktan sonra kazanın!

Restoran rezervasyonları, oda servisi talepleri ve daha fazlası…

Misafirlerinizin tüm taleplerini tek bir panel altında buluşturuyoruz. Spa rezervasyonundan, transfer taleplerine ve oda servisine hepsi tek bir yerde karşınızda. İster misafir 360 kartından misafirinizin profilini incelerken, ister departman performanslarını incelerken tamamı karşınızda.

Tam bir mobil pazarlama platformu

ici4GEC ile misafirlerinize özel içerikler ve kampanyalar üretebilirsiniz. Kullanım olarak oldukça kolay bir arayüze sahip olan panel üzerinden tüm bilgileri, sunduğunuz fırsatları ve kampanyaları misafirlerinize sunabilirsiniz. Misafirlerinizin seyahatleri boyunca ihtiyaç duyacakları tüm bilgilere erişmelerini sağlayabilirsiniz. Misafirlerinizin oteliniz ile etkin ve gerçek zamanlı iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Şimdi kolay analiz etme zamanı!

ici4GEC –  Misafir Deneyim Merkezi detaylı analiz raporları ile büyük verinin gücünü otelinize sunuyor. Tek panelde hem misafirinin hangi bölümlerle nasıl ilgilendiği, hangilerine katıldığını, neleri satın aldığını veya nelerden memnun kaldığını analiz ederken hem de personelinizin nasıl hizmet verdiğini analiz edeceksiniz. Karışık bilgileri unutun! Şimdi performans raporlarınızı analiz zamanı!

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!