İleri Web Uygulaması ile yüksek misafir erişimi

ICI İleri Web Uygulaması ile misafirlerinize daha yüksek oranda erişim sağlayabilirsiniz.

ICI İleri Web Uygulamasını misafirlerinize sunarak mobil uygulama indirme zorunluluğu olmadan çevrimiçi destek verebilirsiniz.

ICI İleri Web Uygulaması ile mobil uygulama yükletmeden misafirlerinize bilgi alabilecekleri, hizmet talep edebilecekleri ve otel personeli ile iletişim kurabilecekleri bir platform sunabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

İleri web uygulaması ile misafirlerinize mobil uygulama indirtmeden size erişme şansı verin!

İleri Web Uygulaması ile odalarda ve genel alanlarda QR kod okutarak ya da WI-FI ağınızdan yönlendirme yaparak misafirlerinizin mobil telefonlarından size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İleri Web Uygulaması ile misafirleriniz otele ilişkin gerekli tüm bilgileri alabilir, taleplerini buradan iletebilir ve gereken alanlara rezervasyon yapabilir.

Daha fazla misafir etkileşimi kazanın

ICI’ın İleri Web Uygulaması teknolojisi misafirlere kolay erişebildiği için otellere yüksek etkileşim kazandırır.

Otel içerisindeki QR kodlarınızı okutan ya da WI-FI’a bağlanan her misafir ICI İleri Web Uygulamanız ile karşılaşır. Misafirinizin karşısına çıkan web yönlendirmesiyle misafirleriniz profil oluşturup tüm talep ve ekstra isteklerini web uygulamanız aracılığıyla telefonuna herhangi bir program indirmeden gerçekleştirebilir.

Ücretsiz Demo İsteyin

Misafirlerinize mobil otel uygulamasıyla aynı deneyimi yaşatın

ICI İleri Web Uygulaması birebir mobil otel uygulama deneyimini yaşatır.

Mobil otel uygulamasını gerekli görmeyen otellerin tercih ettiği en etkili teknoloji ICI’ın İleri Web Uygulamasıdır. Çünkü misafir bir mobil otel uygulamasında nasıl bir deneyim yaşıyorsa, ICI’ın bu teknolojisinde de aynı deneyimi yaşamaktadır.

Ücretsiz Demo İsteyin

İleri Web Uygulaması ile her alana sipariş alın

Otelinizin kafe, bar, pavilyon gibi sipariş alan her alanı QR kodlar yardımıyla misafirlere uygulama indirtmeden online olarak hizmet sunabilir. Hatta misafirleriniz şezlonglarından hiç kalkmadan içeceklerini sipariş edebilir.

Yani otelinizde ICI İleri Web Uygulaması ile online olarak yiyecek ve içecek siparişi alabilirsiniz. Hem de misafirlerinize herhangi bir uygulama ya da program yükletmeden.

Ücretsiz Demo İsteyin

ICI teknolojisinin amacı her koşulda daha fazla misafire ulaşmaktır. Çoklu platform olma özelliği ile kullanım oranları çok yüksektir.

Tüm Sorularınız için Bize Ulaşabilirsiniz

İLETİŞİM