Oda içi tabletlerle misafir deneyimini zenginleştirin

ICI Oda içi tablet teknolojisi, otellerin misafirlerine özel erişim sağlayarak hizmet ve destek verdiği kanallarından birisidir.

ICI Oda içi tablet, misafirlerine odalarında tablet aracılığı ile online destek vermek isteyen oteller için geliştirilmiştir. Akıllı oda sistemleri ile entegre çalışan ICI Oda içi tablet misafirin oda içerisindeki tüm ihtiyaçlarını tek bir ekrandan gerçekleştirmelerini sağlar.

Misafirlerinize Oda İçerisinde Farklı Bir Deneyim Yaşatın

Misafirlerinize otel imkânlarını tanıtırken; oda servisi siparişi, SPA rezervasyonu ve tüm konsiyerj taleplerini odalardaki tabletler ile yönetin.

ICI Oda içi tablet versiyonu birçok farklı marka tablet ile uyumludur. ICI ile sahip olacağınız kullanıcı dostu bir yazılım altyapısıdır. Mevcut tabletleriniz ile oda içerisinde ICI teknolojisini kullanabilirsiniz. Ancak dileğiniz takdirde oda içerisindeki tüm cihazları da ICI’dan satın alabilirsiniz.

Misafirlerinizle yaşadığınız tüm süreci dijitalleştirin

Misafirleriniz oda içerisindeki tabletlerinizle oteldeki tüm olanakları öğrenebilir. Dilediği takdirde oda servisini kullanabilir. Rezervasyon gerektiren alanlara buradan ulaşıp rezervasyonlarını yaptırabilir. Hatta destek almak istediği her konuda otel personelinize doğrudan ulaşabilir.

Oda içi teknolojiyle memnuniyeti yükseltin

Misafirleriniz oda içerisindeki ICI Oda içi tabletlerle size daha kolay ve hızlı ulaşabilir. Misafirlerinizden gelen tüm talepleri tek bir kanaldan ve kayıt altında yönetin.

Misafirlerinizin otelinizden beklediği hizmet kalitesini yükseltin, misafir memnuniyetinizi arttırın. Mutsuz olan misafirlerinizi ICI sayesinde bulun ve durumu telafi edin.

Otelinizin operasyonuna kazandırdığımız hız ve iyileştirme ile iş verimliliği sağlayın.

Otelinizdeki ekstra satışları arttırın

ICI Oda içi tablet ile otelinizde konaklayan misafirleriniz için ne kadar erişilebilir olursanız, o kadar güçlü iletişim kurabilirsiniz. Oda içerisindeki cihazlarla misafirlerinizin sizden bir talepte bulunması çok kolay!

Oda dışı otel hizmetlerinizin, ekstralarınızın satışı için ICI teknolojisinden faydalanın. Kolay, anlaşılır kullanıcı ekranlarıyla misafirlerinize otel ve hizmetlerinizi kolay anlatabilirsiniz.

Kullanıcı dostu özelliğiyle ICI Oda içi tabletler otelinizdeki ekstra tüm satışlarınızı arttıracaktır.

Otelinizi geleceğe taşıyın

Otelinizi, verdiğiniz hizmetleri ve operasyonunuzu teknolojik olarak dönüştürüyoruz. Misafirinize destek olabileceğiniz ve ekstra satış yapabileceğiniz tüm süreçleri dönüştürerek otelinizi geleceğe taşıyoruz.

ICI; BLE, NFC, RFID, Wifi geniş teknolojileri altyapılarını destekleyerek özel projelerde oda içi otomasyon sistemleriyle entegre edilebilmektedir.

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!