Misafirler beklemekten nefret eder. Size mutlu misafirler sunuyoruz.

icibot guest message misafirlerin basitçe ön büro ve misafir ilişkileri departmanıyla yaptığı tüm iletişimi mobil olarak yapmasını sağlar. Böylelikle hem kusursuz bir misafir deneyimi hem de zaman kazandır. icibot guest message her konuk için özel bir otel asistanıdır.  Otel misafirleri ve otel personeli arasındaki bağlantıyı otelinizin uygulamasından, misafir portalından, tablet uygulamanızdan sağlayan, misafirleriniz ile bağ kurmanızı, satış öncesinden satış sonrasına kadar tüm misafir ilişkileri sürecinizi yeni bir teknoloji ile yönetmenizi sağlayan entegre bir sistemdir. Misafirlerden gelen talepler otomatik olarak icibotstaff uygulaması ile ilgili departmanlara iletilerek kusursuz bir misafir deneyimi sunar.

Desteklediği teknolojilerle icibot guest message özel projelerde Facebook Messenger, LINE, Telegram, Google Assistant özel mesajlaşma sistemleri ile de entegre edilebilir. Chat bot olarak hizmet verebilir.

ici4GuestMessage – Misafirlerin her zaman mutlu bir tatil geçirmesi ve iyi bir müşteri deneyimi yaşaması için misafirlerle konuşur, elde ettiği bilgileri ilgili departmanlara iletir ve merkezi olarak raporlar.

Çünkü çoğu insan beklemekten nefret eder. Dünya çapındaki bir çok müşteri profil araştırmaları da bizlere gösteriyor ki; “müşterilerin %75’inden fazlası müşteri hizmetlerinin daha hızlı olmasını bekliyor ve %90’ı uzun süre bekletildiklerinde hayal kırıklığına uğruyor” şeklindedir.

Her an online

Misafirlerin otellerde konaklama sırasında oluşan taleplerini “telefon ve resepsiyondan” çözmek zorunda olduğu günler geride kaldı. icibot guest message, otel yöneticilerinin beklentilerine uygun sunulan, otellerin misafir memnuniyetini sağlamak amacıyla kullandıkları bir çözümdür. Otel misafirleri ve personeli arasındaki bağı hiçbir uygulama yükletmeksizin icibot guest message üzerinden sağlar, misafirleriniz ile kalıcı ve etkili bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. Daha açık bir şekilde, satış öncesinden satış sonrasına kadar, tüm misafir ilişkileri sürecinizi yeni bir teknoloji ile yönetmenizi sağlayan entegre bir sistemdir. Misafirlerin her zaman mutlu bir tatil geçirmesi ve iyi bir deneyim yaşaması için 7/24 misafirlerle konuşur, elde ettiği bilgileri ilgili departmanlara iletir ve merkezi olarak raporlar.

Mobil pazarlama, sadakat programları, satış ve çapraz satış fırsatları aracılığıyla daha fazla gelir elde edin.

Mesajlaşma, iletişim yöntemi olarak “misafirler ve personel” arasında giderek daha fazla tercih edilen bir bağlantı şekli olmaya başlamıştır. Misafirler icibot guest message ile, konaklamalarının her aşamasında, desteğe ihtiyaç duyulduğu noktada personelinizle doğrudan iletişim kurabilirler.

Sadece oda gelirleri değil tüm gelirlerinizi arttırın!

icibot otelinizde konaklayan tüm misafirlere hem wifi üzerinden hem mobile uygulama üzerinden ulaşır, otelinizin ücretli servislerinin taleplerini toplar… Golf sahası rezervasyonundan, bebek bakıcısına, spadan, su sporlarına, oda servisine kadar tüm ücretli servisleriniz taleplerini icibot toplar ilgili departmanlara satış fırsatı sunar.

Dijital fırsatlarla gelirlerinizi arttırın. 

icibot ile her gün otelinizde olan binlerce misafirinize, uygulamanıza sahip tüm misafirlerinize fırsatlar sunun. SPA, Cabana, özel rezervasyonlar… uygulamalarınızın içindeki banner alanları ile otelinizdeki mağazaların veya anlaşmalı iş ortalarınızın banner alanlarında reklamlar yayınlayın alternatif gelirlerinizi arttırın.

Misafir katılımını artırın, Misafir sadakatini artırın

Sorunları sosyal medyaya ulaşmadan, yorum sitelerine gitmeden önce birkaç mesajla çözün.

%99

Herkes yazışmak istiyor.

Yazışmaların %99’u misafirler tarafından okunuyor.

3′

Üç dakika içerisinde okunuyor.

10/9

Mesaj almayı herkes seviyor.

Otel misafirlerinin 10/9’u mesaj almanın yaralı olduğunu belirtiyor.

%91

Daha memnun misafir

Mesajlaşma uygulamaları kullanan misafirlerin %91 işlerinin daha iyi çözüldüğünü belirtiyor.

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!