ici4SelfService,  oteliniz içerisinde kiosk ve akıllı ekranlarınızda 24 saat hizmet verir. Otelinizin tüm alanları ile ilgili bilgileri misafirlerinize sunarken misafirlerinizden aldığı talepleri ilgili departmanlara iletir. Tüm dokunmatik ekran donanımlarıyla çalışan ici4SelfService kusursuz misafir deneyimi için tasarlandı.

Misafirleriniz ici4SelfService aracılığı ile bilgi almak istedikleri konulara zaman kaybetmeden detaylı bir şekilde inceleyip daha hızlı sipariş verebilirler.

Desk, Raket pano, Dev Tv internet ve browser destekleyen tüm dokunmatik ekranlarız sizin için çalışan personele dönüşsün. Statik klasik kiosk uygulamalarını unutun, ici4SelfService misafirlerinizle interaktif olarak etkileşime geçmenin fırsatını sunuyor.

Hemen demo alın!

İletişimi güçlendirin.

Konuklarınıza bir bakışta oteliniz ve çevresi hakkındaki tüm önemli bilgilere erişim sağlayın. Hizmetler, etkinlikler hakkında bilgiler sunun ve bildirimlerle misafirlerinizi aktive edin.  ici4SelfService misafirlerinizle doğrudan iletişim sağlamanızı sağlar.

Satış Gelirlerini Arttırın!

Misafirlerinize otel imkânlarını tanıtırken; hızlıca oda servisi siparişi, spa rezervasyonu gibi talepleri toplayın gelirlerinizi arttırın.  Dilerseniz Restoranlar, mağazalar, kiralık araç hizmetleri gibi iş ortağı reklamları yoluyla ek gelir elde edin.

ici4SelfService çoklu dil desteği ile otel içerisinde sürekli ve kaliteli bilgi aktarılmasını sağlar, misafirlerden gelen talepleri ilgili departmanlara iletir. ici4SelfService tüm alanlarda 24 saat hizmet verir.

Değişiklikler anında misafirlerinin telefonunda, tabletlerinde, bilgisayarlarında

icibot platformunda yer alan müşteri deneyim merkezi CMS sistemi ile yapmış olduğunuz değişiklikler doğrudan misafirlerin uygulamalarına yansız tekrar bir güncelleme gerekmeksizin tüm değişiklikler veya bildirimler misafirlerinize anında ulaştırılır.

Özelliklerimizi Keşfedin

Satışları arttırın:

  • Oda servisi, otel içi siparişlerin sayısını arttırın.

  • Tüm otel hizmetlerini tablet üzerinden sunun

  • Upsell Satış seçenekleriyle gelir fırsatlarını en üst düzeye çıkarın

  • Özel tasarımı ile her yaşta misafir kolaylıkla kullanabilir

  • Çoklu dil seçeneği ile misafirinizin dilinde içerikler sunun

  • Hem IOS hem de Android cihazlarda kullanılabilir.

  • Kendi cihazlarınızda çalışabilir, özel cihaz gerektirmez

ici4GEC ile hangi hizmetleriniz popüler hangileriyle kimler ilgileniyor takip edin.

Üstün teknoloji

icibot; BLE, NFC, RFID, Wifi geniş teknolojileri altyapılarını destekleyerek özel projelerde oda içi otomasyon sistemleri ile entegre edilebilmektedir. Teknolojimiz hakkında daha çok bilgi edininiz.

Bize Ulaşın

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!

İLETİŞİM