Misafirinize her kanaldan kesintisiz erişim şansı verin

Otelinizde oluşturacağınız kiosk ve akıllı ekranlarınızdan ICI teknolojisiyle misafirlerinize hizmet verebilirsiniz.

Otelinizin tüm alanları ile ilgili bilgileri misafirlerinize sunarken misafirlerinizden aldığı talepleri ilgili departmanlara iletir. Tüm dokunmatik ekran donanımlarıyla çalışan ICI kiosk ve akıllı ekran çözümleri kusursuz misafir deneyimi için tasarlandı.

Misafirleriniz ICI kiosk ve akıllı ekran çözümleri aracılığı ile bilgi almak istedikleri konulara zaman kaybetmeden otelin farklı alanlarında bulunan bu ekranlardan gerçekleştirebilirler.

Desk, Raket pano, Dev Tv internet ve browser destekleyen tüm dokunmatik ekranlarız sizin için çalışan personele dönüşsün. ICI kiosk ve akıllı ekran çözümleri misafirlerinizle interaktif olarak etkileşime geçme fırsatını sunuyor.

Kios ve akıllı ekranlarla misafirleriniz

otelin her yerinden size ulaşsın!

Konuklarınıza bir bakışta oteliniz ve çevresi hakkındaki tüm önemli bilgilere erişim sağlayın. Hizmetler, etkinlikler hakkında bilgiler sunun ve bildirimlerle misafirlerinizi aktive edin.

ICI kios ve akıllı ekran çözümleri misafirlerinizle hızlı iletişim kurmanızı sağlar.

Misafirlerinize otel imkânlarını tanıtırken; hızlıca oda servisi siparişi, spa rezervasyonu gibi talepleri toplayın gelirlerinizi arttırın. Dilerseniz Restoranlar, mağazalar, kiralık araç hizmetleri gibi iş ortağı reklamları yoluyla ek gelir elde edin.

Hızlı bilgi akışı, kolay rezervasyon

ICI kiosk ve akıllı ekran çözümleri çoklu dil desteği ile otel içerisinde sürekli bilgi akışı sağlar. Misafirlerden gelen talepler bu sistem sayesinde ilgili departmanlara iletilir. ICI kiosk ve akıllı ekran çözümleri tüm alanlarda 24 saat hizmet verir.

Misafirleriniz otelin herhangi bir yerinde bu dokunmatik ekranları kullanarak otelde neler yapabileceğini öğrenebilir, rezervasyon gerektiren yerlere rezervasyon talebinde bulunabilir, ekstra tüm servislerinizi buralardan satın alabilir.

Otelinizdeki üstün teknoloji ile rakiplerinize fark atın.

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!