Oteldeki tüm hizmetleriniz misafirlerinizin telefonunda!

iciboT’un sunduğu otel uygulaması ile misafirlerinizin size ulaşmak istediği her an onlara erişim fırsatı sağlayın.

iciboT otel uygulaması ile misafir ve otel arasında konaklama öncesi, konaklama anı ve sonrasında uçtan uca köprü kuruyoruz. Misafiriniz otele gelmeden önce, oteldeyken, hatta otelden ayrıldıktan sonra ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri otel uygulamanızı kullanarak talep edebilir, memnuniyet durumunu size doğrudan bildirebilir.

iciboT misafirlerinize konaklamaya ait bilgilendirmeleri, mevcut ve gelecek aktiviteleri, çevrede yapabileceklerini, konaklama olanaklarını ve diğer tüm hizmet taleplerini size doğrudan iletmesini sağlar.

Ayrıca; online check-in, gerekli alanlara rezervasyon yapabilme, tüm ekstra hizmetleri talep etme fırsatını misafirlerinize otel uygulamanız üzerinden sunar.

App Store ve Google Play Store’da otelinize özel mobil uygulamanız olsun!

Misafirlerinizin size her yerden ulaşabileceği mobil otel uygulaması

iciboT mobil otel uygulama çözümleri ile , misafirlerinize kusursuz konaklama ve tatil deneyimi sunun. Mobil otel uygulaması sayesinde otelinizin memnuniyet puanlarını arttırın.

 • Online Check-In

 • Oda Rezervasyonu

 • Ekstra Hizmet Talepleri

 • Oda Dışı Hizmetler

 • Oda Servisi

 • Kat Hizmetleri ve Diğer Hizmet İstekleri

 • Anlık Bildirimler ve Mesajlaşma

 • Mobil Yemek Siparişi

 • Golf, SPA, Cabana Talepleri

 • Rezervasyon Yönetimi

 • Entegre Sadakat Programı

Hızlı ve temassız otel yönetimi

Misafirleriniz otel içerisinde hiçbir personel ile karşı karşıya gelmeden tüm taleplerinizi size iletebilir.

Personeliniz cebindeki “staff” uygulaması ile misafirden gelen tüm talepleri görüp doğrudan uygulama üzerinden yönetebilir süreci takip edebilir.

ICI teknolojisiyle hem misafirlerinizin hem de personelinizin sağlığını güvence altına alın.

Mobil otel uygulamanız yeni iletişim ve tanıtım kanalınız

Misafirleriniz ile konaklamaları öncesinde, sırasında ve sonrasında mobil otel uygulamanız aracılığıyla güçlü iletişim kurun.

Otelinizde genel alanlar ve odalarda olan tüm basılı tanıtım materyallerini dijitalle dönüştürün. Hem basılı malzemelerin maliyetinden kurulun. Hem de bu materyallere birçok misafirin dokunarak oluşturacağı bulaş riskini azaltın.

Mobil otel uygulamanız yeni satış kanalınız!

Oda satışlarınızı ICI mobil otel uygulaması ile yapabilirsiniz. Uygulamanıza özel sunacağınız fırsatlarla odalarınızı komisyon bedeli ödemeden daha karlı satabilirsiniz.

ICI ile oda dışı yeni gelir kaynakları oluşturabilir ve farklı kazançlar elde ederek gelirinizi yükseltebilirsiniz.

Mobil otel uygulamanız yenilikçi pazarlama kanalınız

Otelinizden ayrılan misafirlerinize, mobil otel uygulamanız aracılığıyla indirim ve erken rezervasyon fırsatlarını anlık bildirimlerle iletebilirsiniz.

Misafir memnuniyetini misafirler gittikten sonra da ölçebilir, segmentler oluşturarak pazarlara özel kişiselleştirilmiş fırsatlar sunabilirsiniz.

Otelin isteklerine göre geliştirilebilen mobil otel uygulaması

Geliştirilmiş yüksek teknoloji otel mobil uygulaması dışında da otele özel kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Çoklu platform olma özelliğimiz ile otellerin özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek teknolojik çözümler sağlıyoruz.

Basit değiştirmelerle ihtiyacınızı karşılayan bir yapıdan tamamen ihtiyaçlarınıza göre size özel geliştirmeler yapıyoruz.

Mobil otel uygulamanızda yapacağınız tüm değişiklikler anında misafirlerinin telefonunda, tabletlerinde ve bilgisayarlarında

ICI mobil otel uygulamasında yapılan her tür içerik değişikliği misafirlerin cebindeki uygulamaya anlık olarak yansımaktadır. Yani mobil otel uygulamanız misafirlerinizden sürekli güncelleme istemez, yapılan değişiklikler anında uygulamaya yansır.

Teknolojimiz hakkında daha çok bilgi ediniz.

%94

İş seyahatinde bulunanların %94’ü ve tatil amaçlı seyahat edenlerin %80’i

Servislerini talep etmek için mobil uygulamaları kullanmak istiyor. 

%75

Misafirler kişiselleştirilmiş hizmetler sunan markalara %+75 daha çok tavsiyede bulunuyor ve hizmetlerini kullanıyor.

%49

Seyahat edenlerin % 49’u otel personeli ile iletişim kurmak için mobil uygulamalar ve cihazlar kullanmak istiyor.

%35

Otel misafirlerinin% 35’i oda temizliğini planlamak istediklerini ve % 26’sı odalarının temizlendiğini belirten bir akıllı telefon bildirimini almak istediklerini iletti.

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz!