Otelinize Özel Mobil Uygulama

Misafirlerinize her an erişin. Gelirlerinizi arttırırken müşteri memnuniyetini sağlayın!

Otelinize özel kişiselleştirilmiş mobil uygulama üzerinden misafirleriniz ile bağlantı kurun ve onlarla etkileşime geçin. Otele gelmeden önce, otelde ve otelden çıkış yaptığında misafirlerle kalıcı bağlantı kurma olanağı veren, tek veya zincir otellere özel geliştirilen mobil uygulamalar sunuyoruz.

Misafir sadakatinizi arttırın.

Misafirlerinizin her yerden kullanabileceği uygulamalar

Her otel markası için özelleştirilebilen mobil uygulama çözümleri ile icibot, misafirleriniz için kusursuz konaklama ve tatil deneyimi sunarken misafirlerinizin memnuniyetini arttırır.

  • Mobil Check-In

  • UpSell

  • Oda Dışı Premium Servisler

  • Oda Servisi

  • Kat Hizmetleri ve Diğer Hizmet İstekleri

  • Anlık Bildirimler ve Mesajlaşma

  • Mobil Yemek Siparişi

  • Golf, SPA, Cabana ve fazlası…

  • Rezervasyon Yönetimi

  • Entegre Sadakat Programı İşlevselliği vb. hepsi misafirlerinizin parmaklarının ucunda.

Sizin Markanız!

İster zincir oteller için tek bir uygulama üzerinden tüm otellerin yönetildiği uygulama, ister her otel için ayrı uygulama hem de sizin adınıza uygulama mağazalarında. icibot sizin markanıza göre şekillendirilir sizin adınıza Android veya Apple uygulama mağazalarında yer alır.

Akıllı telefonlar ve mobil cihazlar, otelcilik endüstrisinin müşterileriyle iletişim kurma ve müşterilerine hizmet etme şeklini değiştirdi. Biz misafirlerinizle aranızda sürekli bir bağlantı sağlıyoruz. Otelcilik sektörünü değiştirmeyi hedefliyoruz.

Hemen demo alın

Otelinizin tüm olanakları artık mobil uygulamanızda!

icibot mobil otel uygulaması ile misafirleriniz A la Carte restaurantlarınıza, spa merkezlerinize, spor olanaklarınıza rezervasyon yapabilir, oda servisi siparişi verebilir, oda temizliği talepleri yapabilir, her an otelinizde yapabilecekleri hakkında bilgi alabilir ve cabana, transfer gibi özel hizmetlerinizden yararlanabilirler.

Her an hizmetinizde!

Misafirleriniz otel içerisindeyken; telefonlarından, tabletlerinden veya bilgisayarlarından inovatif çözümlerinizden faydalanabilir.

Mobil Uygulamanızı Kişiselleştirmekte Özgürsünüz!

Tüm özelliklerin yer aldığı Misafir Deneyim Merkezi paneli üzerinden eklemek istediğiniz özelliklerinizi veya misafirlerinizin dikkatini çekmek istediğiniz tüm bilgilerinizi özelleştirilebilirsiniz. Kontrol sizde! Sunacağınız konaklama deneyimine siz karar verin. Her şey o anda online gerçekleşir.

Misafirlerinize hep yakın olun!

iOS ve Android platformlarında otelinizin markasına göre size özel hazırlanmış, gelirlerinizi, kurum itibarınızı ve marka değerinizi yükseltecek modern tasarımlı bir iPhone & Android uygulaması sunuyoruz!

Otel bilgileri ile konuklarınızın deneyimini arttırır ve operasyon biriminize zaman kazandırır.

Özelliklerimizi keşfedin

Paket değil! İhtiyaçlarınıza göre mükemmel uyum

Mobil deneyimi söz konusu olduğunda her otelin farklı ihtiyaçları vardır. Hem Web, hem iOS hem de Android cihazlar için tasarlanan geniş bir geliştirme platformu sunuyoruz. Basit değiştirmelerle ihtiyacınızı karşılayan bir yapıdan tamamen ihtiyaçlarınıza göre değişken size özel geliştirmeler yapılmasını destekleyen Mobil Uygulama platformuna sahibiz. İster hazır çözüm ister size özel çözüm; icibot ihtiyaçlarınızı karşılar.

Değişiklikler anında misafirlerinin telefonunda, tabletlerinde, bilgisayarlarında

icibot platformunda yer alan müşteri deneyim merkezi CMS sistemi ile yapmış olduğunuz değişiklikler doğrudan misafirlerin uygulamalarına yansız tekrar bir güncelleme gerekmeksizin tüm değişiklikler veya bildirimler misafirlerinize anında ulaştırılır.

Teknolojimiz hakkında daha çok bilgi ediniz.

Bize Ulaşın
%94

İş seyahatinde bulunanların %94’ü ve tatil amaçlı seyahat edenlerin %80’i

Servislerini talep etmek için mobil uygulamaları kullanmak istiyor. 

Kaynak
%75

Misafirler kişiselleştirilmiş hizmetler sunan markalara %+75 daha çok tavsiyede bulunuyor ve hizmetlerini kullanıyor.

Kaynak
%49

Seyahat edenlerin % 49’u otel personeli ile iletişim kurmak için mobil uygulamalar ve cihazlar kullanmak istiyor.

Kaynak
%35

Otel misafirlerinin% 35’i oda temizliğini planlamak istediklerini ve % 26’sı odalarının temizlendiğini belirten bir akıllı telefon bildirimini almak istediklerini iletti.

Kaynak

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!

İLETİŞİM