Misafir İlişkileri Teknolojileri

Misafirlerinize oteliniz ile etkileşim kurabilecekleri dijital yollar sunun.

MobileApp

Misafirlerinize her an erişin. Gelirlerinizi arttırırken müşteri memnuniyetini sağlayın! Otelinize özel kişiselleştirilmiş mobil uygulama üzerinden misafirleriniz ile bağlantı kurun ve onlarla etkileşime geçin. Otele gelmeden önce, otelde ve otelden çıkış yaptığında misafirlerle kalıcı bağlantı kurma olanağı veren, tek veya zincir otellere özel geliştirilen mobil uygulamalar sunuyoruz.

Detaylar

Guest Portal

Kurulum gerektirmeden mobil uygulama işlevselliğini misafirlerinize sunun. Özelleştirilebilir PWA Uygulamamız ile misafirlerinize tamamen kişiselleştirilmiş bir çevrimiçi deneyim sunun. Misafirlerinize bilgi alabilecekleri, hizmet talep edebilecekleri ve otel personeli ile iletişim kurabilecekleri etkileşimli bir platform sunarak yeniden pazarlama yapın.

Detaylar

Guest Experince Center

icibot Guest Experience Center ile potansiyel ve mevcut misafirlerinize, hizmet verdiğiniz tüm olanaklarınız hakkında kişiselleştirilmiş bilgiler sunun. icibot GEC ile misafirlerinize mesajlar gönderin, hizmetlerinize rezervasyon talepleri alın, misafirlerinizin ilgi duydukları etkinlikleriniz için bildirim gönderin.

Detaylar

StaffApp

Çalışanlarınızın verimliliğini arttırın! icibotStaffApp ile hem personelinizi hem de misafirlerinizi memnun edin. Resepsiyon yöneticilerinden housekeeping ekibine kadar tüm otel personelinizi gözlemleyerek, teknolojik bir altyapıyla personelinizin kendi arasında ve misafirleriniz ile sağlıklı iletişim kurmasını sağlayın.

Detaylar

Room Tablet

Misafirlerinizle aranızda dijital köprü oluşturun. Otelinize özel tasarlanan icibot oda içi tablet çözümü ile misafirlerinize otel içerisindeki tüm bilgi ve talep akışını sağlayarak kusursuz bir konaklama deneyimi sunun. Geleneksel oda içi misafir karşılama paketinin yerini alacak şekilde tasarlanan uygulama ile oda içi iletişimde fark yaratın.

Detaylar

Self Service

icibot self-service ile kusursuz bir misafir deneyimi sunun. Oteliniz içerisinde kiosk ve akıllı ekranlarda 24 saat hizmet verin. Otelinizin tüm alanları ile ilgili bilgileri misafirlerinize gösterin ve misafirlerinizden gelen taleplere çözümler sunun.

Detaylar

Guest Message

icibot guest message, her konuk için özel bir otel asistanıdır. icibot guest message ile misafirlerinizin ön büro ve misafir ilişkileri departmanıyla yaptığı tüm iletişimi mobil olarak yapmasını sağlayın. Böylelikle misafirlerinize kusursuz bir konaklama deneyimi sunarken zaman kazandırın.

Detaylar