Personel Performansını Artırır.
Misafir talepleri tek bir uygulamada

icibot geleneksel kanallardan gelen, ya da dağınık bir şekilde aldığınız istek ve talepleri tek bir uygulamada toplayarak işinizi kolaylaştırır.

Geniş alanlarda talep yönetimini kolaylaştırır

Özellikle geniş alana sahip otellerde, dağınık saha pozisyonunda olan personelinize talepleri aktarmak, personeli verimli bir şekilde yönetmek geleneksel yöntemlerle hiç kolay değildir. icibot4Staff – icibot personel uygulaması ile misafirlerden gelen talepler bu uygulamada toplanarak ilgili birime ve personele aktarılır. Böylece hem talepler hızlı cevaplanır hem de personel zamanını daha efektif kullanır.

Misafir ile personel arasındaki iletişim bağını güçlendirir

Personelinizin amacı çalıştığı zaman diliminde görev ve sorumluluklarını yerine getirmek. Yani personeliniz, saha ekibiniz zaten misafirlere hizmet vermeye hazır! Ancak ikisi arasında sağlıklı iletişim kurabilecekleri bir kanal gerekmektedir. icibot konaklama sektörünün bu yöndeki en temel ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiştir.

Sıradan bir iş takip sistemi değil, uçtan uca bir çözüm

icibot klasik iş takibi yapan yazılımlar gibi karmaşık ve ekstra iş yükü oluşturacak şekilde kurgulanan bir yazılım değildir. Talebi başka bir personel değil, misafir doğrudan kendisi oluşturur ve personel bu talebi çok kolay bir şekilde takip eder ve tekrar misafire geri bildirim gönderir

Hem misafir hem de personel için en kolay iletişim yöntemi

Misafirin en büyük arzusu kusursuz bir tatil deneyimi yaşamaktır. Tatil ya da konaklama deneyimi boyunca mutlaka otel yönetiminden destek alması gereken konular olacaktır. icibot otelci ile misafir arasında en kolay şekilde bu kusursuz iletişimi sağlamayı vaat eder.

Detaylı raporlar var, reklamasyon yok!

Misafir talepleri, düşünceleri ve yapılan tüm yazışmalar icibot veri tabanında depolanmaktadır. Bu bilgiler departmanlara, konulara ve zaman dilimlerine göre raporlanabilmektedir. Yani sezon boyunca en çok sorun yaşanan alanlar, departmanlar ve zaman dilimleri tespit edebilir, operasyonel iyileştirmeler bu bilgiler dahilinde gerçekleştirilebilir.

Değişen dünyada mobil iletişim lüks değil, gerekliliktir!

Ancak akıllı telefonların, anlık mesajlaşma araçlarının ve sosyal ağların kullanım artışıyla birlikte misafirlerin otel içerisindeki iletişim refleksleri de değişmiştir.

Hayatın her alanında mobilize olan misafir, otel içerisindeki taleplerini, sormak istediklerini ya da yapmak istediği herhangi bir işlemi, otel yönetimine daha hızlı erişebildiğini düşünerek sosyal ağlar aracılığı ile yapma eğilimine girmiştir.

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!