icibot ile misafirlerinizin kendilerini ödüllendirmelerini sağlayın!

Misafirlerinize sunacağınız en özel alanlardan biri eşsiz bir spa deneyimidir. Misafirlerinizin bu deneyimi yaşamaları için icibot ile bilgilendirme yapabilirsiniz. Böylelikle oda dışı gelirlerinizin artmasını sağlayabilirsiniz.

Spa bölümünüzde bulunan tüm olanakları; masaj çeşitlerinizi, bakım çeşitlerinizi, türk hamamı ve sauna hizmerlerinizi detaylı bir şekilde misafirlerinize anlatabilirsiniz. icibot fırsat bölümü ile spa merkezinizde kampanyalar oluşturabilir, belirlediğiniz fırsatları misafirlerinize sunabilirsiniz.

Misafirlerinizin tatilini kolaylaştırmak için spa merkezinizin özel çalışma gün ve saati bilgilerini de ekleyebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizin spa merkezinizdeki gelişmelerden haberdar olabilmesi için hizmetlerinizi takip etmesini sağlayabilir ve misafirlerinize takip ettikleri alanlar için bildirim gönderebilirsiniz.

icibot yönetim panelinde yer alan barlar bölümümüzde, tüm bilgilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca icibot ile spa merkezinize rezervasyon talebi alabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatler için misafirleriniz spa, masaj rezervasyonu yapabilirler. Alınan rezervasyon talepleri, ilgili departmanın personellerine e-posta, mobil uygulama ve/veya web bağlantılı panel bildirimi olarak gönderilmektedir.