icibot ile misafirlerinize kendilerini özel hissettirin!

icibot platform araçlarını kullanan misafirleriniz sistemde bir profil olarak kayıt altına alınır. Bunun anlamı şu ki; icibot ile otelinizde ciddi bir CRM süreci başlatmış oluyorsunuz. Artık misafirlerinizin hangi hizmetlerimizle ilgilendiğini, hangi alakart restoranından faydalandığını, bizden ne tür talepleri olduğunu gözlemleyip raporlayabileceksiniz.

Bu durumun misafir tarafında karşılığı ise sadakat yönetimidir. Yani misafirin ayak izleri, misafir uygulaması içerisindeki hareketleri aynı zamanda puan toplayacak bir fonksiyona sahip olacaktır.

icibot kullanan oteller mobil bir sadakat sistemine geçiş yapmış olur. Kullanıcıyı puan toplaması için teşvik edecek her adım sistem içerisinde puana çevrilebilir. Örneğin, misafir SPA rezervasyonu yaptırınca 50 Puan, alakart rezervasyon yaptırınca 50 Puan, anket yanıtladığında 20 Puan alarak tatili boyunca 120 Puan biriktirir. Bu puanların nasıl değerlendireceği her otele özel bir sadakat yönetim programı çerçevesinde değerlendirilerek hayata geçirilir.