icibot ile otel personellerinizi misafirleriniz ile buluşturun!

Otel personeliniz, misafirden gelen talepleri gerçek zamanlı yöneterek misafir memnuniyetini arttırmaya yönelik yetenek kazanacaktır. Hızlı personel tanımla özelliği ile personellerinizi ilgili departmanlarda görevlendirebilir, misafirlerinizden gelen taleplerin ne durumda olduğunu görebilir, hatta personelinizin ve departmanınızın performansını ölçebilirsiniz.

Otelinizde görev alan personellerinizi hızlı ve kolay bir şekilde icibot’a ekleyerek görevlendirme yapabilirsiniz. Personellerinizi misafir ilişkileri sürecine dahil ederek süreci daha hızlı yönetmelerini sağlayabilir böylelikle otelinizde konaklama yapan misafirlerinizin taleplerine anlık çözümler sunabilirsiniz.

icibot’un hızlı personel tanımlama özelliği ile departmanlarınıza gelen sipariş, talep, istek ve şikayetlerin çözülebilmesi için otel personellerinizi sisteme kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Housekeeping, oda servisi, teknik servis, misafir ilişkileri gibi belirlediğiniz bölümler için departman tanımlamalarınızı yaptıktan sonra personellerinizi temel bilgileri ile sisteme kaydedebilirsiniz. icibot ile hızlı çözümler üreterek misafir memnuniyetinizi en üst seviyeye taşırken verimli iş akışınızı ve performansınızı sağlayabilirsiniz.