icibot ile leziz yemeklerinizi misafirlerinizle buluşturun!

icibot ile misafirleriniz odalarına hızlı ve kolay bir şekilde diledikleri lezzetli sipariş verebilirler. Oda servisi özelliği ile misafirleriniz menünüzü, fiyat bilgilerinizi ve ürün içeriklerinizi inceleyebilirler.

icibot yönetim paneli üzerinden oda servisi menünüzde yer alan her ürününüzü detaylı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Oda servisi departmanınızın çalışma saatlerini belirtebilir ve o saatler arasında misafirlerinizin sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca her ürününüz için farklı para birimleri ile ücretlendirmesini gösterebilirsiniz.

Oda servisi bölümünde tanımladığınız ürünleriniz otelinize özel hazırladığımız mobil uygulama ve web portal uygulaması içerisinde anlık olarak yayınlanır. Misafirleriniz sipariş vermek istediklerinde; “sepete ekle” mantığı ile hızlıca siparişlerini verebilirler. Sipariş verdikleri ürünü, adet sayısını ve adedine göre ücretini anlık olarak görebilirler. Alınan siparişler, ilgili departmanın personellerine e-posta, mobil uygulama ve/veya web bağlantılı panel bildirimi olarak gönderilmektedir.