icibot ile otelinizi tanıtın!

Misafirlerinizin otelinize ait tüm bilgileri icibot mobil uygulama ve web portalı üzerinden görmesini sağlayın. Misafirlerinizin istediği yerden size ulaşmasını sağlayın! icibot ile otelinize ait oda, restaurant, kafe, bar, spa, spor, etkinlik, çocuk kulübü gibi alanlarınızın bilgilerini, görsellerini, çalışma saatlerini misafirlerinize sunabilirsiniz.

Böylelikle misafirleriniz otelinize geldiklerinde ne yapabileceklerini, hangi aktivitelere katılabileceklerini, hangi restaurantta yemek yiyebileceklerini görebilir ve bilgi alabilirler. Ayrıca tesisinizin özelliklerini, çağrı merkezi telefonunuzdan doktor telefonunuza, sosyal medya linklerinizden özel indirimlerinize kadar tüm bilgilerinizi misafirleriniz ile paylaşabilirsiniz.

icibot yönetim panelinden otelinizin bilgilerini kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Böylelikle misafirlerinize her konuda bilgi verebilir, misafirlerinizin daha aktif bir tatil geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Misafirleriniz ile otelinizde yer alan tesisleri haritada gösterebilir, otel yakınında bulunan atm, müze gibi önemli bilgileri de paylaşabilirsiniz.