Otelinizde bulunan su sporları ya da benzer aktiviteleri icibot ile tanıt, gerektiği koşullarda rezervasyon al, misafirin taleplerini online karşıla!

Otel içerisindeki su sporları alanı genellikle misafirlerin merak ettiği ama satış baskısı olabileceği düşüncesiyle doğrudan iletişim kurulmayan alanların başında gelir. Bu alan için yaratacağınız başarılı bir online deneyim ve tanıtım çalışmaları satışları arttıracaktır.

icibot ile su sporları alanınızı  en iyi şekilde tanıtabilir, gerekli koşullarda rezervasyon kaydı oluşturabileceğiniz tüm ekranları, veri girişini yönetim panelinden gerçekleştirebilirsiniz.

Misafirlerin daha hızlı ve kolay satın alım gerçekleştirebileceği kolaylıkta ekranlar icibot platform araçlarında! icibot sayesinde misafirlerinize su sporları alanını eksiksiz tanıtabilir, burada ne tür hizmetler verdiğinizi anlatabilirsiniz. Maceraperest misafirlerinize, su sporlarına ilişkin tüm bilgileri icibot aracılığıyla iletebilirsiniz.Ayrıca bu alanda su sporlarına ilişkin tüm hizmet türlerinin ücretlerini belirtebilir, misafirlerinizin o alana nasıl gideceği konusunda konum bilgisiyle birlikte detaylı tarif verebilirsiniz.

Tanımladığınız spor türleri için misafirleriniz rezervasyon talebinde bulunabilirler. Rezervasyon talepleri ilgili departmanın personellerine e-posta, mobil uygulama ve/veya web bağlantılı panel bildirimi olarak gönderilmektedir. Personeliniz ilgili rezervasyonu onaylayabilir ya da müşteriye bilgi vermek şartı ile onaylamayabilir.