Şimdi SPA taleplerinizi mobil yönetin.

icibot ile otelinizin spa, sauna, hamam, yüzme havuzu, fitness salonu vb. alanlarının kullanım bilgilerini, şartlarını ve  çalışma saatlerini misafirlerinize kolayca aktarabilirsiniz.

Misafirlerinize yaşatabileceğiniz keyfi anlatın ve onları fırsatlarla ilgili sürekli bilgilendirin. Eğer onlara verdiğiniz eşsiz SPA hizmetini anlatmazsanız onlar da bu hizmetin farkında olmayacaktır. Misafirlerinize farkındalık yaratmak için onlara bildirim göndererek ücretle faydalanabileceği servisleri tanıtın.Bu alanları icibot ile tanıtmak çok kolay!

icibot yönetim paneline alanlara ilişkin bilgileri çok hızlı bir şekilde tanımlayabilir, değişiklik yapmanız gerekirse gereken bilgiyi çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Üstelik rezervasyon koşullarını ve kontenjanını siz belirleyebilirsiniz. Yani günlük SPA rezervasyon sayısını doğrudan yönetim panelinden hiçbir teknik desteğe ihtiyaç duymadan girebileceksiniz.

Tanımladığınız masaj türlerinin ücretlerini belirtebilir, misafirlerinizin o alana nasıl gideceği konusunda konum bilgisi verebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinize bu olanaklarınızdan haberdar olmaları için bildirimler gönderebilirsiniz. Tanımladığınız tüm masaj türleri için misafirleriniz rezervasyon talebinde bulunabilirler. Rezervasyon talepleri, SPA departmanın personellerine e-posta, mobil uygulama ve/veya web bağlantılı panel bildirimi olarak gönderilmektedir.