icibot ile misafirlerinize A la carte deneyimini mobilden sunun!

Otellerin içerisindeki alakart restoranların ne tür bir mutfağa sahip olduğu, hizmeti ne şekilde ve nasıl verdiği genellikle bir muammadır.

Oteli türüne göre alakart restoranlarının işlevleri, fonksiyonları ve menüler değişkenlik gösterebilir. Her ne koşulda olursa olsun, icibot ile restoranlarınızı en iyi şekilde tanıtabilir, gerekli koşullarda rezervasyon kaydı oluşturabileceğiniz tüm ekranları, veri girişini yönetim panelinden gerçekleştirebilirsiniz. Misafirin kafasında soru işareti olmaması için bu alanlara ilişkin bilgiyi çok sağlıklı vermek gerekir.

Bunun yanı sıra yarattığınız fırsatları, yaptığınız kampanyaları misafire ulaştırmanız gerekir. icibot sayesinde misafirlerinize alakart restoranlarınızı kusursuz tanıtacak, yiyecek  ve içecek menülerinizi, sunduğunuz diğer ekstra hizmetleri anlatabilirsiniz.

Damak tadına düşkün olan misafirlerinize tadabilecekleri lezzetlere ilişkin tüm bilgileri icibot aracılığıyla ileterek kesintisiz hizmet sağlayın. Verdiğiniz alakart restoran hizmetine ilişkin tüm hizmet türlerinin ücretlerini belirtebilir, misafirlerinizin o alana nasıl gideceği konusunda konum bilgisiyle birlikte detaylı tarif verebilirsiniz.

Tanımladığınız restoran türleri için misafirleriniz rezervasyon talebinde bulunabilirler. Rezervasyon talepleri ilgili departmanın personellerine e-posta, mobil uygulama ve/veya web bağlantılı panel bildirimi olarak gönderilmektedir. Personeliniz ilgili rezervasyonu onaylayabilir ya da müşteriye bilgi vermek şartı ile onaylamayabilir.