icibot ile misafirlerinize kendilerini özel hissettirin!

icibot ile otelinizde konaklama deneyimini gurme bir yolculuğa dönüştürün! icibot ile misafirlerinize otelinizde sunduğunuz yeme & içme deneyimi ve sunduğunuz ayrıcalıkları anlatın. Misafirlerinize restaurant, kafe, bar ve pastane seçeneklerinizi, dünya mutfaklarından sunduğunuz lezzetleri, tatillerine keyifli molalar vermeleri için barlarınızda ve kafelerinizde sunduğunuz hizmeti anlatmanız gerekmektedir.

icibot mobil ve web portal uygulamaları ile kafelerinizin görsellerini ve özelliklerini kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Misafirlerinize, kafelerinize ait web adresi linki, youtube video linki, sanal tur gibi ek bilgiler sunabilirsiniz. Misafirlerinizin tatilini kolaylaştırmak için kafelerinizin özel çalışma gün ve saati bilgilerini de ekleyebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizin kafelerinizdeki gelişmelerden haberdar olabilmesi için barlarınızı takip etmesini sağlayabilir ve misafirlerinize takip ettikleri alanlar için bildirim gönderebilirsiniz. icibot yönetim panelinde yer alan kafeler bölümümüzde, tüm bilgilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca icibot ile kafelerinize rezervasyon talebi alabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatler için misafirleriniz kafe rezervasyonu yapabilirler. Alınan rezervasyon talepleri, ilgili departmanın personellerine e-posta, mobil uygulama ve/veya web bağlantılı panel bildirimi olarak gönderilmektedir.