icibot sayesinde misafirlerinize golf etkinliklerinizi, sahalarınızı ve diğer ilgili diğer sunduğunuz hizmetlerinizi anlatabilirsiniz.

Golf tutkunu olan misafirlerinize yaşayabilecekleri deneyimleri, golf ile ilgili duyurmak istediğiniz fırsatları, kısacası vermek istediğiniz tüm bilgileri icibot aracılığıyla ileterek kesintisiz iletişim sağlayın.

Golf tutkunu misafirlerinize farkındalık yaratmak için onlara bildirim ve mesaj göndererek faydalanabileceği servisleri detaylı bir şekilde tanıtın. Bu alanları icibot ile tanıtmak çok kolay!

icibot yönetim paneline alanlara ilişkin bilgileri çok hızlı bir şekilde tanımlayabilir, değişiklik yapmanız gerekirse gereken bilgiyi çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Üstelik rezervasyon koşullarını ve kontenjanını siz belirleyebilirsiniz. Verdiğiniz golf hizmetine ilişkin tanımladığınız tüm hizmet türlerinin ücretlerini belirtebilir, misafirlerinizin o alana nasıl gideceği konusunda konum bilgisiyle birlikte detaylı tarif verebilirsiniz.

Tanımladığınız golf hizmet türleri için misafirleriniz rezervasyon talebinde bulunabilirler. Rezervasyon talepleri  ilgili departmanın personellerine e-posta, mobil uygulama ve/veya web bağlantılı panel bildirimi olarak gönderilmektedir. Personeliniz ilgili rezervasyonu onaylayabilir ya da müşteriye bilgi vermek şartı ile onaylamayabilir.