icibot ile her misafirinizin özel bir tercümanı olsun!

icibot ile misafirlerinize 7 dilde hizmet verebilirsiniz. Otelinizin her alanında geçerli olmak üzere; ister mobil uygulamanızda isterseniz de web portalınızda 7 dilde bilgi sunabilirsiniz. icibot, misafirleriniz ile Türkçe, İngilizce, Rusça, Almanca, Farsça, Arapça ve Fransızca dillerinde iletişim kurmanızı sağlar. Otelinizde 7 dilde iletişim kurabilecek personeliniz olmasa da icibot misafirleriniz ile aranızdaki tercüman olur.

icibot ile kullanmak istediğiniz dil seçeneklerini, yönetim panelinden otel bilgileri bölümünden seçebilirsiniz. Birden fazla dilde seçimlerinizi yaptıktan sonra tüm içeriklerinizde seçtiğiniz dilleri kullanabilirsiniz.

icibot, İngilizce dilinde girdiğiniz her bilgiyi çevirebiliyor. icibot’un bu özelliği misafirleriniz ile birden fazla dilde iletişim kurarak taleplerini karşılamanızı sağlıyor. Personelinizin bilmediği bir dilden gelen talebi de personelinizin kullandığı dil seçeneğine çevirerek iletiyor. Böylelikle personeliniz, bilmediği dilde gelen misafir talebini anlayabiliyor ve konu hakkında aksiyon alabiliyor. Bu durum misafirlerinizin memnuniyet oranının pozitif yönde artmasında oldukça etkili oluyor.