icibot ile zaman yönetiminizi ve iş verimliliğinizi arttırın!

Otel personeliniz, misafirden gelen talepleri gerçek zamanlı yöneterek misafir memnuniyetini arttırmaya yönelik yetenek kazanacaktır. Çoklu Departman tanımla özelliği ile personellerinizi birden fazla departmanda görevlendirebilir, personelinizin ve departmanınızın performansını ölçebilirsiniz.

Çoklu Departman seçimi yaparak birden fazla görevi olan personellerinizin tek bir panel üzerinden gelen istek ve talepleri yönetmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle personelinizin iş akışını ve zaman yönetimini kolaylaştırabilir, daha hızlı çözümler üretmesini sağlayabilirsiniz.

icibot çoklu departman seçimi özelliği için öncelikli olarak otelinizde yer alan departmanları sisteme tanıtmanız gerekmektedir. Tüm departmanlarınızı sisteme girdikten sonra tanımladığınız personellerinize görev atamalarını yapabilirsiniz. Otel personellerinizin farklı departmanlardaki görevini sağlıklı sürdürebilmesi ve misafir ilişkilerinizi herhangi bir olumsuz durum yaşamaması, iş verimliliğinizi pozitif yönde etkileyecektir.