icibot ile misafirlerinize eğlenceli bir tatil sunun!

Tatilde eğlenmek isteyen misafirlerinizi, aktif ve eğlenceli bir tatil deneyimi yaşayabilmeleri için bilgilendirin! Bu bilgilendirmeleri misafirlerinize sunarken daha eğlenceli bir tatil yaşamalarını sağlayın. icibot ile konaklamaları boyunca katılabilecekleri animasyon ve günlük aktivite programlarınızı misafirlerinize sunabilirsiniz.

Belirlediğiniz tüm animasyon ve günlük aktivite programlarınızı misafirleriniz ile paylaşabilir ve misafirlerinizin bu programları takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Böylelikle misafirlerinize tüm animasyonlarınız ve günlük aktiviteleriniz başlamadan önce bildirim gönderebilirsiniz. icibot ile misafirleriniz konaklamaları boyunca otelinizde hangi animasyon ve günlük aktivite programlarına katılabileceklerini mobil uygulamanız ve web portalınız üzerinden kolaylıkla görebilir.

icibot yönetim panelinde yer alan günlük animasyon bölümümüzde, tüm bilgilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Misafirlerinizi her gün gerçekleşen animasyon ve günlük aktivite programlarınız hakkında bilgilendirebilirsiniz.