Misafirlerinize zaman kazandırın

Havayolu sektörü, havalimanında kontuar bekleme süresini azaltmak için uzun yıllardır online check-in hizmetleri sunmaktadır. Konukların önceden check-in yapabilmeleri ve huzurlu bir seyahat süreci deneyimleyebilmeleri için harika bir  hizmet. Havayolları, yolcu erken online check-in yaparken, yolcunun uçuştan önce ihtiyaç duyabileceği ekstra bagaj satın alma gibi hizmetleri, havalimanında olduğundan daha uygun fiyatlara satın alma seçeneği gibi hizmetleri sunarken karlarını da en üst düzeye çıkarırlar.

Otel işletmeleri de icibot uygulaması sayesinde bunu yapabilir. Misafirlerinizi yıldırım hızında karşılamanın keyfini siz de çıkarın. Otel misafirlerinize check-in sırasında resepsiyonda form doldurtmak yerine, hemen odalarına yerleşmeleri ve dinlenebilmeleri için bekleme sürecini ortadan kaldırdığınızı hayal edin. Bunu kim istemez ki?

Konukların herhangi bir cihazda e-posta veya QR kodu aracılığıyla gelmeden önce check-in yapmasına olanak tanıyın. Misafirlerinizin mobil cihazları üzerinden check-in yapmasına imkan vererek resepsiyonda harcanan gereksiz zamanı azaltabilirsiniz. Misafirinizin bir uygulama indirmesine veya oturum açmasına gerek olmadan herhangi bir cihazdan anında erişim sağlanır. Konuklarınız akıllı telefonları aracılığıyla pasaportlarının veya diğer kimliklerinin bir kopyasını otelinize gönderebilir ve tesisinizin konaklama koşullarını dijital olarak kabul edebilirler.

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!