Proje Açıklaması

icibot ile misafirlerinize kendilerini özel hissettirin!

Doğrudan Rezervasyon mobil otel yönetim sistemi

icibot otele gelmeyen ama yaşattığınız deneyim hakkında da bilgi sahibi olmak isteyen, belkide rezervasyon yaptırma fikrine  sahip olup araştırma yapan kullanıcılar tarafından da ziyaret edilebilir bir platformdur.

Nasıl mı? Otelinize ait uygulamayı AppStore ve Google Play Store’dan indirerek. Kullanıcı bu uygulamayı indirdikten sonra otelinizde sunduğunuz tüm deneyimi burada gözlemleyebilir, dilerse doğrudan rezervasyonunu uygulama üzerinden gerçekleştirebilir.

Yani icibot sizin bir anlamda yeni bir satış kanalınız olur. Uygulamayı indiren ve daha önce otelinizi ziyaret etmemiş potansiyel misafirlerin bir kısmı rezervasyonlarını “daha güvenilir buldukları için”  bu alandan yapabilirler.

Ya da daha hızlı geri dönüş alabilecekleri bir alan olarak gördükleri için yine bu alanı kullanmak isteyebilirler. Potansiyel misafirin yani kullanıcının “nedeni ne olursa olsun” icibot oteliniz için çok etkili bir satış kanalı oluşturmaktadır. Bu alan mevcut rezervasyon aracınıza bağlı olabileceği gibi, sıfırdan başka bir satış kanalı olarak konumlandırılabilir.

Doğrudan Rezervasyon mobil otel yönetim sistemi