Yeniden misafir oranını artır!

icibot Platform teknolojisi otelinize hedefli reklam verisi sağlamaktadır. Nasıl mı? İletişim kurduğunuz her misafire konaklaması ya da tatili bittikten sonra hedefli bir şekilde reklam mecralarında ulaşabilirsiniz.

icibot misafir portalı ve uygulaması kullanan her misafirden reklam erişim izni alınır. Misafir uygulamayı silse bile verdiği veri izninden dolayı farklı mecralarda reklam yaparak tekrar onu tatile çağırabilirsiniz!

Otelinize gelen her misafiri, yeniden misafire (repeat) dönüştür!

Yeniden hedefli reklam (retargeting) gelişen dijital reklam alanının elindeki en etkili silahlardan bir tanesidir.  Sonuç odaklı, verimli ve etkili çalışmaya olanak tanır. Doğrudan sizi bilen, yaşattığınız deneyime şahit olan kişilere reklam yapmak anlamına gelir de diyebiliriz.

Reklam bütçenizi daha etkili kullanabileceğiniz başka bir yöntem yok!

Misafirleriniz icibot platformlarını ziyaret edip bir daha misafir portalını ya da uygulamayı hiç açmasalar bile, onları bir başka mecralarda yakalayıp yeniden otelinizin internet sitesine çekebilirsiniz. Yani bir önceki sezonda otelinizde tatil yapan ya da yakın bir zamanda konaklayan kişilere reklam yapabileceğiniz veriyi size sağlıyoruz.

Deneyim yaşattığınız misafiri daha kolay ikna edebilirsiniz!

icibot’un hedefli reklam çözümünün faydalı olmasının başlıca sebebi, hedef kitleniz olan kullanıcılara yani daha önce sizi ziyaret etmiş misafirlerinize çok düşük bir reklam maliyeti ile ulaşmanızı sağlar. icibot platform araçlarını bir defa ziyaret etmiş misafirleri yeniden otelinize çekerek satış kurguları büyük ölçüde işe yarayacaktır.

Deneyim yaşattığın misafiri yeniden çağır!

Yapılan birçok araştırmaya göre yeni bir müşteri kazanmanın maliyeti mevcut bir müşteriyi elde tutma maliyetinin 5 ile 10 katı arasında değişmektedir. Bu nedenle icibot danışman ekibi olarak sürdürülebilir büyüme için pazarlama bütçelerini hem yeni müşteri kazanmak hem de mevcutları elde tutmanız açısından iki ayrı başlıkta değerlendirmenizi öneriyoruz.

Misafirin cebinde kal, istediğin zaman ona mesaj gönder!

icibot sadece yeniden hedefleme (retarget) değil, web ileti ve anında bildirim özellikleriyle de sürdürülebilir bir pazarlama aracıdır. Misafirleriniz ülkelerine gittikten sonra da onlara ulaşabileceğiniz ücretsiz bir erişim kanalına sahip olacaksınız.

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!

İLETİŞİM