Misafirleriniz rezervasyonlarını mobil uygulamanızdan yapabilir!

icibot Misafir Portalı ve Uygulamasıyla doğrudan rezervasyon alabilirsiniz! Yani misafirlerinize sunduğunuz, otelinize ait uygulamanız aynı zamanda bir rezervasyon kanalı olabilir! Belki de hiçbir komisyon ödemeden, doğrudan kendi satışlarınızı yapacağınız günler yakında!

Mevcut rezervasyon motorunuza entegre oluyoruz!

Teknoloji ve yazılım bilgimizle yapamayacağız geliştirme yok! icibot ile web sitenizdeki rezervasyon kanalını entegre bir şekilde uygulamanın içerisinde çalıştırıyoruz. Ya da dilersiniz mobil uygulama kanalını sadece bu alana özel olacak şekilde sıfırdan geliştiriyor, mevcut kanal yönetiminize entegre ediyoruz.

Aracıları ve komisyonları unutun! Oda satışlarını doğrudan uygulama üzerinden yapın!

Sizi çok büyük bir yükten kurtaracağız! OTA’lara ve diğer aracılara oda satışlarında verdiğiniz %20 -%30 arasında değişen komisyonlar cebinizde kalsın ya da misafirlerinize indirim olsun, doğrudan rezervasyonlarınız icibot ile artsın!

Mobil uygulamanız “yaşattığınız deneyimi” daha iyi anlatır, misafirinize güven verir!

Misafirleriniz birçok farklı sitede odalarınızı satın alabilecek durumda. Ancak hangisi daha güvenilir bu konuda tam olarak emin değiller! Yaşattığınız deneyimi en iyi görüp, otel yöneticilerinize en hızlı ulaşabileceği kanal mobil uygulamanız olacaktır.

Daha önce otelinizde konaklayan misafirlerinizin oranı artacak!

Otelinize daha önce gelen bir misafir çok büyük bir oranla ya uygulama yükletmeyen ici4GuestPortal yani misafir portalını, ya da icibot misafir uygulamasını kullanacak. Misafirinizin tatili bitip evine döndükten sonra, yıl içerisinde onu her tür fırsattan haberdar edecek kampanyalar ya da ona özel fırsatlar sunabileceksiniz.  Eğer icibot çözümlerini kullanıyorsanız misafirlerinizi tekrar otelinize getirecek birçok nedeniniz var demektir!

Kârlı bir otel yönetmek için…

Kârlı bir otel yönetmek için…

Bir otel işletmesi her işletme gibi kârlı ve sürdürülebilir bir marka olmak ister. Karlı bir otel işletmesi olabilmenin en önemli etkenlerinden biri de mümkün olabildiğince kârlı oda satışları yapabilmekten geçer. Ne kadar misafir ağırladığınızdan çok, ne kadar karlı oda satışı yapabildiğiniz bu durumu belirler.

Komisyon ödeme, misafirine indirim yap!

Potansiyel ve daha önce otelinizde konaklama yapmış mevcut misafirlerinizin otelinizde rezervasyon yaptırmak için acenteler, online aracılar ve benzeri gibi pek çok seçeneği bulunuyor. Buna rağmen yapılan birçok araştırmada otel müşterisi arada bir aracı görmek istemiyor. Çünkü o aracıya ödenecek komisyonun kendisine doğrudan indirim olarak yansımasını bekliyor.

Misafirlerinize özel teklifler sunabilirsiniz

icibot misafir uygulaması (ici4mobile) ile potansiyel misafirlerinize yaşattığınız deneyimi en iyi şekilde anlatabilir, daha önce otelinizde konaklama yapmış kişilere özel fırsat ve seçeneklerle doğrudan oda satışını arttırabilirsiniz.

Sektördeki mevcut durum

Doğrudan rezervasyon özellikle şehir otellerinde oldukça hızlı ve iyi yükselmektedir. Kullanıcı refleksleri internetten doğrudan rezervasyon yapmaya çok müsait. Ancak güven dışında bir neden yaratmak bu kanalın kullanılmasında etkili olacaktır. Yaşattığınız deneyim, fiyat konusunda sağlayacağınız avantajlar ya da diğer satış kanallarında olmayan ek bir hizmeti sunmanız gerekmektedir.

Tüm Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!

İLETİŞİM