Markanıza fark yarattıracak çözümler

Konaklama sektöründe iletişim, misafir deneyimi ve personel sorumluluğu gibi önemli noktalara çözümler sunuyoruz.

Misafir Memnuniyeti

Misafir memnuniyeti birçok değişkeni olan çok geniş bir konu. Bizim odaklandığımız soru; “misafirin bize erişemediği” zamanlarda yaşanılan memnuniyetsizliği teknolojiyi kullanarak nasıl çözeriz?

Detaylar

Hedefli Reklam

icibot platform teknolojisi otelinize hedefli reklam verisi sağlamaktadır. İletişim kurduğunuz her misafire konaklaması ya da tatili bittikten sonra hedefli bir şekilde reklam mecralarında ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Doğrudan Rezervasyon

icibot Misafir Portalı ve Uygulamasıyla doğrudan rezervasyon alabilirsiniz! Hiçbir komisyon ödemeden, doğrudan kendi satışlarınızı yapabilirsiniz.

Detaylar

Misafir ile İletişim

icibot Platformun en etkili faydalarından biri de tesis ve hizmetinizi misafirlere kusursuz anlatma kabiliyeti! icibot misafirlerinizin farkına varabileceği şekilde “kullanıcı deneyimi” göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve onlarla kesintisiz iletişim kurabileceğiniz fonksiyonlarla hazırlanmıştır.

Detaylar

CRM ve Misafir Yönetimi

icibot Platform çözümleriyle misafirinizi gerçek anlamda tanıyabilirsiniz! Yaşattığınız deneyimle onun daha özelde nasıl bir insan olduğunu, neleri sevdiğini- sevmediğini, nelerden hoşlandığını, kısacası ona hangi ürün ve hizmetlerinizi satabileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Detaylar

Oda Dışı Gelir

icibot otellerin ekstra diye tabir ettiğimiz, ürün ya da servislerini misafire doğru bir şekilde erişitirip, mobil pazarlama teknikleriyle doğru bir şekilde bu hizmetleri anlatıp, misafirin rezervasyon ya da satın alma sürecini tamamlamasını sağlayan bir teknolojidir.

Detaylar

Personel Verimliliği

icibot geleneksel kanallardan gelen, ya da dağınık bir şekilde aldığınız istek ve talepleri tek bir uygulamada toplayarak işinizi kolaylaştırır.

Detaylar